Menu
Zoeken Annuleer

Het Team

Hieronder stellen wij het team aan u voor.

Directie


Nardy te Koppel
Directeur
0543-515585
n.tekoppel@skbg.nl
Daniëlle Stokkers- Porskamp
Adjunct directeur
0543-515585
IB@devlier.skbg.nl



Groepsleerkrachten

Dorien Beskers
Leerkracht groep 1/2 Zebra's
d.beskers@skbg.nl

Regina Brouwer
Leerkracht groep 1/2 Zebra's
r.brouwer@skbg.nl
Annelies Kadriov
Leerkracht groep 1/2 Panda's
a.kadriov@skbg.nl
Lindy Ros
Leerkracht groep 1/2
Zebra's en Panda's
l.ros@skbg.nl
Mieke Heinen
Leerkracht groep 3
m.heinen@skbg.nl
Melanie Wilderink
Leerkracht groep 3
m.wilderink@skbg.nl

Natascha Hulzink
Leerkracht groep 4
n.hulzink@skbg.nl

Monique van den Berg
Leerkracht groep 4 en 5
m.vdberg@skbg.nl
Tijs Grevink
Leerkracht groep 5
t.grevink@skbg.nl
Antoinette Brand
Leerkracht groep 6
a.brand@skbg.nl
Jaap Vink
Leerkracht groep 7
j.vink@skbg.nl

Cora Tankink
Leerkracht groep 6
c.tankink@skbg.nl 
Ester Spijkstra
Leerkracht groep 8
e.spijkstra@skbg.nl
Marion Konings
Leerkracht groep 6 en 8
m.konings@skbg.nl

Onderwijsondersteunend personeel

Erni van Bree 
Onderwijsassistent
e.vanbree@skbg.nl

           

  
                 Petra ter Horst    
Administratie  
administratie@devlier.skbg.nl                
                                                             
                                              

 
 
 

Intern begeleiders en Remedial teacher en tutor

Daniëlle Stokkers
Intern begeleider
ib@devlier.skbg.nl
Mariska Beijers
Remedial teacher
begeleiding hoogbegaafden
m.beijers@skbg.nl
           
          Mieke Heinen
          Tutor/coördinator
          Piramide  groep 1 en 2
          m.heinen@skbg.nl

Nieuws

18-07-2019
04-07-2019
20-06-2019
04-06-2019
MEER NIEUWS